İhtiyaçlarınıza özel çözümler üreten Eticaret Ajansı

Numerno, elektronik ticarette büyümeye ve başarıya odaklanan işletmelerin ihtiyaçlarını karşılayan, ölçümlenebilir eticaret çözümleri sunar.

Numerno, elektronik ticarette uzmanlığını sunmaya hazır.

Çözüm Üretiyoruz

Müşterilerimizin hedeflerini, fikirlerini, ihtiyaçlarını ve limitlerini alıyor, çözüme dönüştürüyoruz.

Know-how ve Yaratıcılık Sunuyoruz

Web tasarımı, e-ticaret, SEO, uygulamalar, içerik yönetim sistemleri, veritabanları...

Sonuç Odaklı Çalışıyoruz

Sizi dinliyoruz, açık yürekli tavsiyeler veriyoruz, yapılan her işin güncelliğini kontrol ediyoruz, verimlilik sunuyoruz.

Sen neye hazırsan, o da senin için hazırdır
— Mark Victor Hansen

Şirketimiz Hakkında

Numerno, 2011'de planlanmış ve Numerno Bilişim Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi olarak 2014 yılı Mart ayında e-ticaret danışmanlığı ve web hizmetleri vermek amacıyla kurulmuştur.

Numerno, kurulduğu tarihten itibaren büyümeyi sürdürmektedir. Değer ölçekli yaklaşımımız ve kaliteli teknik ekibimiz sayesinde müşterilerimizle yıllar boyu sürecek karşılıklı bir başarı ilişkisi kuruyoruz.

Numerno, web uygulamaları geliştirme konusunda uzman, yıllar boyunca birikmiş tecrübeler edinmiş uzman bir ekiple müşterilerine hizmet vermektedir. Ekibimiz web tasarımı, uygulama geliştirme, yazılım mühendisliği, veritabanı tasarımı, web sunucuları, barındırma, analiz ve çevrimiçi reklamcılık gibi çeşitli internet teknolojileri konusunda uzmanlaşmıştır.

Numerno Yeniköy-İstanbulda bir ofiste, bünyesinde yazılım mühendisleri, tasarım uzmanları ve müşterilerimizin memnuniyetine odaklanan satış uzmanları ile çalışmaktadır. Numerno, sizinle çalışmaya ve tecrübesini, zamanını ve yeteneklerini paylaşmaya her zaman hazırdır.

Numerno
  • Yeniköy Mah. Kapalı Bakkal Sok. No: 8, Sarıyer, İstanbul
  • 212-223-5093
    212-223-5094
  • info@numerno.com